» » برگزاری اولین مسابقات هنرهای فردی کیک بوکسینگ دانشجویان

برگزاری اولین مسابقات هنرهای فردی کیک بوکسینگ دانشجویان

تاریخ : 1402.02.18
نویسنده : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 131

بحرانی تازه برای کیک بوکسینگ ایران/ رئیس واکو: وضعیت فعلی نمی‌تواند ادامه یابد

نخستین دوره مسابقات دانشجویی کیک بوکسینگ برگزار خواهد شد.


به گزارش رزم پرس،  انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور قصد دارد نخستین مسابقات دانشجویی هنرهای فردی یا استایل موزیکال فرم این رشته ورزشی را به صورت سراسری و کشوری برگزار کند.

تورج عنصری رئیس انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر افزود: این رقابت‌ها برای نخستین بار در دو مرحله  قرار است برگزار شود. مرحله اول به صورت مجازی و مرحله فینال آن با حضور 10 نفر از برگزیدگان برتر به صورت حضوری انجام می‌شود‌.

وی ادامه داد: این رویداد در بخش آقایان برنامه‌ریزی شده و از شرکت کنندگان ورودیه‌ای گرفته نخواهد شد. در پایان نیز علاوه بر احکام قهرمانی دانشجویی، به برترین‌های این رقابت‌ها جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

عنصری تصریح کرد: در این مسابقات  ورزشکاران می‌توانند در بخش‌های سلاح سرد،  تکنیک (شادو ) به صورت فردی یا گروهی و فرم‌های دفاع شخصی با یکدیگر رقابت داشته باشند.

تورج عنصری رئیس انجمن کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور در پایان خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان پس از انجام مراحل ثبت نام (تصویر کارت دانشجویی و گواهی اشتغال به تحصیل و ...) تا پایان روز شنبه 20 خرداد ماه سال جاری مهلت ارسال فیلم‌ها و آثار خود را خواهند داشت و پس از دریافت آنها، کادر داوری به بررسی و بازبینی فیلم ها تا پایان خرداد ماه و دعوت از نفرات برتر خواهد پرداخت.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دسته بندی :  خبرها / اخبار ویژه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا