» » معرفی نفرات و تیم‌های برتر مسابقات ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی

معرفی نفرات و تیم‌های برتر مسابقات ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی

تاریخ : 1402.02.17
نویسنده : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 259


معرفی نفرات و تیم‌های برتر مسابقات ووشو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی

نفرات و تیم‌های برتر مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بخش جوانان مشخص شدند.


به گزارش رزم پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم‌ ملی جوانان و رده‌های سنی که از روز گذشته (شنبه 16 اردیبهشت ماه) به میزبانی باشگاه رنگ فیروزه در شیراز آغاز شده بود، امروز (یکشنبه) نیز پیگیری شد و نفرات برتر اوزان مختلف ساندا و چهار فرم باقیمانده تالو مشخص شدند. در این مسابقات تمامی استان‌ها و مناطق آزاد سراسر کشور حضور داشتند.

اسامی نفرات برتر اوزان مختلف ساندا در رده سنی جوانان به صورت زیر است:

وزن 48- کیلوگرم
1- رضا دنیادیده از اردبیل
2- محمد براتی از خراسان جنوبی
3- امیرمحمد لموچی از خوزستان و امیرحسین بیرانوند از تهران (ب) سوم مشترک

وزن 52- کیلوگرم
1- حسین نجفی از کهگیلویه و بویراحمد
2- محمدرضا موسوی از فارس (ب)
3- سیدمحمدحسن ابراهیمی‌مقدم از خراسان شمالی و علی قزلسفلی از گلستان سوم مشترک

وزن 56- کیلوگرم
1- مانی خانکشی از خراسان جنوبی
2- امیررضا مقیمی‌مقدم از مرکزی
3- ابوالفضل قنبری از چهارمحال و بختیاری و سیدحسن عمادی از فارس سوم مشترک

وزن 60- کیلوگرم
1- رضا خورشیدی از مازندران
2- محمدمهدی چناشکی از گلستان
3- محمدمتین رضایی از قم و امیرحسین دیروزی از خراسان رضوی سوم مشترک

وزن 65-کیلوگرم
1- میکائیل علیزاده از مازندران
2- علی فتوحی از قزوین
3- رامین رضایی از فارس و امین قنبری فارس (ب) سوم مشترک

وزن 70- کیلوگرم
1- محمد صدیقی از کرمانشاه
2- امیر پریده از هرمزگان
3- رضا کرمی از زنجان و محمدطاها خزائی از البرز سوم مشترک

وزن 75-کیلوگرم
1- امیررضا کریمی از البرز
2- امیرسالار اسمعیلی از فارس
3- شایان رضایی از کرمانشاه و پویا ولی‌پور از مازندران سوم مشترک

وزن 80- کیلوگرم
1- حمیدرضا یعقوبی از فارس
2- سیدعلی میری از تهران
3- شروین علیجانی از زنجان و مبین حسینی از آذربایجان غربی سوم مشترک

نتایج بخش تالو این پیکارها به صورت زیر است:

* گوئن شو
1- رضا سیاه مشته‌ای از مازندران
2- امیرحسین چرزه از هرمزگان
3- ایلیا محمدخانی از زنجان

* نن گوئن
1- بنیامین تنی از هرمزگان
2- محمدپارسا مددی از تهران
3- عرفان زارعی از اصفهان

* تای چی شان
1- امیرحسین عباسی از مرکزی
2- عرفان رجائی از خراسان رضوی
3- امیرحسین هاشمی از فارس

* چیانگ شو
1- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان
2- پویا حاتمی از اصفهان
3- محمدحسن حامدی از تهران

همچنین روز گذشته نفرات برتر هفت فرم تالو به صورت زیر مشخص شده بود:

* تای چی‌جین
1- امیرحسین عباسی از مرکزی
2- عرفان رجایی از خراسان رضوی
3- امیرحسین هاشمی از فارس

* چانگ‌چوان
1- امیرحسین چرزه از هرمزگان
2- ابوالفضل قره باغی از زنجان
3- ایلیا محمدخانی از زنجان

* نن دائو
1- بنیامین تنی از هرمزگان
2- محمدپارسا مددی از تهران
3- عرفان زارعی از اصفهان

* تای‌چی‌چوان
1- عرفان رجایی از خراسان رضوی
2- امیرحسین عباسی از مرکزی
3- محمد جاوید از قزوین

* جین‌شو
1- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان
2- پویا حاتمی از اصفهان
3- امیررضا نصیری از آذربایجان غربی

* نا‌ن‌چوان
1- بنیامین تنی ازهرمزگان
2- محمد پارسا مددی از تهران
3- عرفان زارعی از اصفهان

* دائوشو
1- الیا محمدخانی از زنجان
2- رضا سیاه مشته‌ای از مازندران
3- ابوالفضل ابراهیمی از خراسان رضوی

رده‌بندی تیمی این مسابقات به‌صورت زیر است:

1- هرمزگان چهار مدال طلا و دو نقره
2- زنجان سه مدال طلا، یک نقره و چهار برنز
3- مازندران سه مدال طلا، یک نقره و یک برنز

با پایان مسابقات بخش جوانان، از روز سه‌شنبه 18 اردیبهشت ماه پیکارهای رده‌های سنی آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

دسته بندی :  خبرها / اخبار ویژه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا