» » برگزاری لیگ نباید باری به هر جهت باشد/ فصل آتی هم تیم‌داری‌ می‌کنیم

برگزاری لیگ نباید باری به هر جهت باشد/ فصل آتی هم تیم‌داری‌ می‌کنیم

تاریخ : 1402.02.30
نویسنده : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 229


سرمربی تیم کاراته بیمه‌ تعاون با بیان اینکه برگزاری لیگ برای فدراسیون نباید باری به هر جهت باشد، گفت: فصل آتی هم تیم‌داری‌ می‌کنیم‌ اما تغییرات خواهیم داشت.


به گزارش رزم پرس، تیم بیمه تعاون روز گذشته عنوان قهرمانی سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور را کسب کرد. حسن روحانی مربی این تیم، اظهار داشت: هفته پایانی از لحاظ فنی بهتر از هفته‌های‌ قبل بود چراکه تیم‌های‌ مدعی و سطح بالا به مصاف هم رفتند. هرچند ناهماهنگی‌های‌ بود اما برگزاری مسابقات تا حدودی مناسب بود.

وی گفت: برای قهرمانی نیاز به یک پیروزی از ۲ بازی داشتیم که با پیروزی ۱۴ بر ۱۳ مقابل پاس، قهرمانی را قطعی کردیم. البته در بخش کومیته (مبارزه) خوب نبودیم و با عملکرد خوب در بخش کاتا (اجرای فرم) توانستیم از سد پاس عبور کنیم.

روحانی در خصوص استفاده از کاتاروهای‌ خارجی، گفت: "صفی‌ اوغلو" ترکیه‌ای در کاتای انفرادی تیم ما را همراهی کرد. در نظر داشتیم در کاتای تیمی ابتدا از تیم‌ ترکیه و سپس کویت استفاده کنیم که نشد. در نهایت از تیم‌ کاتای آذربایجان‌ شرقی بهره بردیم.

سرمربی بیمه تعاون در مورد مشکلات سوپر لیگ، بیان کرد: زمانی حدود هشت تیم قدرتمند در لیگ حضور داشت که سطح مسابقات را افزایش می‌داد. همچنین از لحاظ پخش مستقیم نیز ضعیف هستیم که این مسائل، حامیان مالی را دلسرد می‌کند. همچنین باید تقویم مسابقات از قبل مشخص باشد و منظم برگزار شود. فکر می‌کنم برگزاری‌ لیگ برای فدراسیون، باری به هر جهت است.

روحانی در خصوص ادامه فعالیت تیمش در سوپر لیگ گفت: مسوولان بیمه تعاون قول دادند که فصل آتی هم تیم خواهیم داشت. برخی نفرات ما در اوزان پایین ملی‌پوش شدند و چون استفاده از نفرات ملی‌، محدود است باید تغییراتی‌ در ترکیب داشته باشیم.

وی گفت: تیم ما بهترین شرایط را داشت و باید در این راستا از ابراهیم نوروزی مدیر تیم تشکر کنم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دسته بندی :  خبرها / اخبار ویژه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا