» » تکواندوی قهرمانی جهان ۲۰۲۲/ برخورداری به مدال برنز رسید

تکواندوی قهرمانی جهان ۲۰۲۲/ برخورداری به مدال برنز رسید

تاریخ : 1401.08.24
نویسنده : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 370نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم ایران با شکست برابر حریفی از کره جنوبی به مدال برنز رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان رسید.


به گزارش رزم پرس، در جریان رقابت‌های روز نخست تکواندوی قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در مکزیک، مهران برخورداری، نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم ایران در مبارزه نخست برابر داویس تورناد از کانادا با نتیجه ۲ بر صفر و با نتایج ۷ بر صفر و ۸ بر ۴ به برتری رسید.

او در دومین مبارزه و در مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل هرناندز دارنده مدال برنز جهان ۲۰۱۹ از دومینیکن نیز با نتیجه ۲ بر صفر و با نتایج ۳ بر یک و ۳ بر ۲ صاحب برتری شد و به یک هشتم نهایی رسید. برخورداری در سومین مبارزه برابر شوخرات سالائف از ازبکستان با نتیجه ۲ بر صفر و با نتایج مشابه ۳ بر یک به پیروزی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.

برخورداری در این مرحله نیز برابر ازبایار آنترگنیل از مغولستان با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد اما در این مرحله مقابل پارک وو از کره جنوبی ۲ بر یک شکست خورد و به مدال برنز جهان رسید.

برخورداری در راند نخست این دیدار ۹ بر ۵ به برتری رسید اما در ۲ راند دیگر به ترتیب با نتایج ۱۴ بر ۷ و ۹ بر ۵ شکست خورد و بازنده این مبارزه شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

دسته بندی :  اخبار ویژه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا