» » لیگ برتر تکواندو| صدرنشینی پالایش نفت آبادان در پایان هفته نهم

لیگ برتر تکواندو| صدرنشینی پالایش نفت آبادان در پایان هفته نهم

تاریخ : 1401.10.20
نویسنده : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 294


لیگ برتر تکواندو| صدرنشینی پالایش نفت آبادان در پایان هفته نهم

لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با برگزاری ۱۲ دیدار و تداوم صدرنشینی پالایش نفت آبادان در خانه تکواندو پیگیری شد.

به گزارش رزم پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، لیگ برتر جوانان و بزرگسالان تکواندو باشگاه کشور، (جام خلیج فارس) گرامیداشت شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری، امروز دوشنبه 19 دی ماه با برگزاری 12 دیدار از هفته‌های هشتم و نهم در خانه تکواندو پیگیری شد.

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، باشگاه دمنده، شرکت پالایش نفت آبادان، پاس، فرمانیه، سولدوز آذربایجان غربی، لوازم خانگی کن و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان حضور دارند. 

نتایج دیدارهای هفته هشتم و نهم به شرح ذیل است:

هفته هشتم

پاس 7 - یزدان یک
مس سونگون ورزقان 6 - لوازم خانگی کن 2
دانشگاه آزاد اسلامی 6  - فرمانیه  2
باشگاه دمنده  2 - شهرداری ورامین 6

هفته نهم

نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی 3 - باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان 5
لوازم خانگی کن 7 - یزدان  یک
دانشگاه آزاد اسلامی 2 - شرکت پالایش نفت آبادان  6
 مس سونگون ورزقان 8 - فرمانیه صفر
 پاس 7 - باشگاه دمنده صفر

در جدول رده بندی پالایش نفت آبادان با 27 امتیاز صدرنشین است. مس سونگون ورزقان  با 24 امتیاز و تفاضل 24 در مکان دوم قرار دارد. شهرداری ورامین نیز با همین شرایط و تفاضل امتیاز فنی کمتر در جایگاه سوم جدول ایستاده است. مس کرمان با 19 امتیاز،دانشگاه آزاد با 16 امتیاز، لوازم خانگی کن با15 امتیاز و زاگرس جنوبی هم با 12 امتیاز به همراه پاس  12 امتیازی رده های بعدی را در اختیار دارد. با این وجود تکلیف قهرمانی به بازیهای هفته پایانی و بخصوص دیدار مهم شهرداری ورامین و پالایش نفت آبادان کشیده شد. 

برترین های هفته هشتم به شرح ذیل است:

برترین مربی: روح اله گودرزی (پالایش نفت آبادان)
برترین بازیکن: علیرضا نادعلیان (مس کرمان)
برترین سرپرست:  حامد حسن پور (یزدان)
برترین داور: سعید کهروزی (اصفهان) - محمدرضا طاهری نسب (سیستان و بلوچستان)

برترین های هفته نهم به شرح ذیل است:

برترین مربی: مجید عبدالرشیدی (مس کرمان) 
برترین بازیکن: فرزان عاشورزاده (پالایش نفت آبادان)
برترین سرپرست:  بابک تقی پور (دمنده)
برترین داور: سلیمان قلی زاده (قم) - منصور حدادی (مازندران)

انتهای پیام/ 

دسته بندی :  خبرها / اخبار ویژه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا